• Wpisów: 533
 • Średnio co: 2 dni
 • Ostatni wpis: 2 lata temu, 20:09
 • Licznik odwiedzin: 54 551 / 1573 dni
 
wiolakoniara
 
Hej
Ostatnio wielkim hitem stała się najnowsza gra Pokemon Go od Niantic.
maxresdefault_pgfc.1920.jpg

Jednak same Pokemony są o wiele starsze.Pierwsza była gra stworzona w 1966r. na konsolę Game Boy przez firmę Nintendo(Nintendo jest także twórcą gry Mario Bros). Na podstawie tej gry powstały anime,mangi(japońskie kreskówki i komiksy) i przeróżne gadżety.
Moda na nie powróciła 6 lipca tego roku gdy odbyła się premiera Pokemon GO.
Osobiście pamiętam jak oglądałam je w dzieciństwie i dziwnym zbiegiem okoliczności powróciłam do oglądania Pokemonów(anime)z moim bratem zanim to było modne.Zabrzmiało to jak mem xd
(Zanim pojawiła się ta gra).Teraz jestem na drugim sezonie,czyli na Orange Island.Łącznie jest 18 sezonów.
Tutaj link do pierwszego odcinka pierwszego sezonu:

Co do gry to uważam,że to bardzo dobry pomysł.Nie wiem dlaczego tylu ludzi hejtuje tą grę i naśmiewa się z graczy.Może to rzeczywiście śmiesznie wygląda,jak tylu ludzi na raz chodzi po ulicach zapatrzonych w telefony łapiąc pokemony.Jedank przynajmniej niektórzy maniacy gier komputerowych zaczeli wychodzić na dwór w poszukiwaniu tych stworków.Mamy możliwość zintegrowania się z nowymi ludźmi i poznać tych,kórych wcześniej nie znaliśmy.
Mogą służyć jako dobry trening,bo żeby otworzyć jajka z których wykluwają się pokemony trzeba przejść 2,5,lub 10 km.Ja sama przeszłam ponad 14 km w dwa dni. Możemy też zdobywać medale za osiągnięcia w grze np. za złapanie iluś tam latających poków.Pokemony Go zainstalowałam jakieś 3 dni temu.Wcześniej miałam trudności z instalacją,ale na szczęście udało mi się znaleźć na jakiejś nieoficjalnej stronce.
Ostatnio nawet leżąc w łóżku złapałam kilka heh
Polecam wszystkim tą grę!:)
the_pokemon_anime_by_rylade475-d7jjf8j.jpg

Zapraszam do wyrażania swoich opinii na ten temat w komach;)

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego
 •  
   
  Hmm tak szczerze ? Chciałam mieć tą grę ale zrezygnowałam... po 1 nie była "dostępna" na moje urządzenie.. ale po prostu powiedziałam sobie NIE. Słyszłam jak to uzależnia i.. od tej pory nie chcę tej gry widzieć.
   
 •  
   
  Szczerze nienawidzę tej gry. Może to jest dobre,bo się chodzi i szuka ,no ale idzie sobie taki człowiek i idzie zapatrzony w telefon i nie zwraca uwagi na otoczenie. Ja wiem że nie wszyscy tacy są itd. , ale niektórzy ludzie mają przez to nieprzyjemne przygody. Poza tym to jest po prostu straszne,że w takim ważnym miejscu jak Auschwitz jest sobie o jakiś taki pierdzący pokemon (nwm jak one się nazywają,bo znam tylko Pikachu). Osobiście nie miałam do czynienia z Pokemonami i mieć nie zamierzam.